czwartek, 24 września 2015

Wisła za Połowę – wypróbuj miasto

Jest jeden weekend w roku, kiedy większość gestorów branży turystycznej – właściciele obiektów noclegowych, gastronomicznych, ale także właściciele atrakcji turystycznych, firmy oferujące turystom swoje usługi, obniżają swoje ceny o połowę. W tym roku będzie to weekend 25-27 września.                                     Wisła z lotu ptaka/ fot. Adam Brzoza/wisla.pl

O co chodzi w akcji?

To jedyny weekend w roku, kiedy w Wiśle praktycznie na każdym kroku spotkać się można z obniżonymi cenami. Podmioty związane z branżą turystyczną obniżają ceny na zadeklarowane usługi i towary o połowę. Akcja ma z jednej strony zachęcić do wypoczynku pod Baranią Górą, z drugiej strony to forma podziękowania turystom za sezon letni. Jest to czas, kiedy można sprawdzić ofertę imprezową miasta, bo zawsze weekend ten wypełniony jest wydarzeniami. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Nie tylko dla osób nastawionych na nocleg

Wisła za Połowę to oferta dla osób planujących sprawdzić szeroką ofertę miasta. Szczególnie atrakcyjna jest dla osób preferujących turystykę weekendową.  W tym czasie nie tylko można skorzystać z noclegu w promocyjnej cenie, ale także z oferty gastronomicznej czy usługowej. Jest to także okazja dla osób, które do Wisły mają bliżej, mieszkają w sąsiednich miejscowościach, mają do miasta kilkanaście – kilkadziesiąt kilometrów. Akcja ma ich zachęcić, by wybrali się tu choć na jedno popołudnie, skosztowali tutejszej kuchni, odwiedzili atrakcje, o których czytają w prasie, oglądają je w telewizji, ale jakoś „nie było po drodze”, by je przetestować. Atrakcyjna cena, odczuwalnie obniżona, to sprawdzający się od kilku lat sposób na przyciągnięcie turystów w tę część Beskidów. Część turystów decyduje się wrócić później nawet do pełnych cenach. I o to chodzi w akcji.
          Akcja sprzyja poznawaniu różnych zakątków Wisły/ fot. Katarzyna Koczwara


Kto daje zniżki?
Chcąc skorzystać z noclegu za połowę ceny, należy zaplanować pobyt na cały weekend, czyli z dwoma noclegami. Wybór jest szeroki, od hoteli po kwatery prywatne. My polecamy uwadze nasze obiekty agroturystyczne. W akcji Wisła za Połowę możne przetestować kuchnie regionalną, ale nie tylko. Restauracje i inne obiekty specjalizujące się w gastronomii specjalnie na ten weekend obniżają o połowę ceny wybranych pozycji ze swojego menu. Zniżki oferują także atrakcje turystyczne – w promocyjnej cenie wyjedziecie koleją linową na Cieńkowie, Nowej Osadzie. W sumie w akcji co roku bierze udział kilkadziesiąt podmiotów związanych z branżą turystyczną, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Cel jest jestem rozkochać Was w jesiennej Wiśle i zachęcić do częstych powrotów do nas.


                         Jesień w Wiśle jest piękna/ fot. Katarzyna Koczwara

Listę obiektów, które na ten weekend obniżyły ceny o połowę znajdziecie na stronie: www.wisla.pl i wotwisla.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz