Polityka Prywatności

1. Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim informacji o Użytkownikach strony blog.agrogoscina.pl w sposób niezgodny z obowiązującym prawem.

2. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego Użytkownika strony blog.agrogoscina.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

3. Strona blog.agrogoscina.pl wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do przeprowadzenia podstawowych funkcji. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku. W zdecydowanej większości przypadków pliki te służą do przechowywania identyfikatora sesji, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania strony blog.agrogoscina.pl.

4. Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, do których prowadzą odnośniki zamieszczone na stronie blog.agrogoscina.pl.

5. Zastrzegamy sobie prawo do ujawnienia tożsamości Użytkownika lub wszelkich informacji podanych przez niego w trakcie komentowania wpisów na żądanie uprawnionego organu jeżeli w stosunku do Użytkownika zostanie wszczęte postępowanie karne lub cywilne mające jakikolwiek związek z aktywnością Użytkownika w obrębie strony blog.agrogoscina.pl.